لوازم یدکی لیزر و حکاکی

/لوازم یدکی لیزر و حکاکی
لوازم یدکی لیزر و حکاکی۱۳۹۷-۵-۲۱ ۱۱:۳۸:۴۹ +۰۰:۰۰

چیلر دستگاه لیزر                  چیلر

 

چیلر                              چیلر

 

چیلر                          چیلر

چیلر یخچالی  cw 5200 و cw 5000

شرکت پرتونگاران جهان با بیش از ۱۰ سال سابقه در تولید ملزومات دستگاه های برش و حکاکی هم اکنون ۲ مدل با ۵۰۰۰BTU و ۵۲۰۰BTU سیستم های خنک کننده سورس لیزر تولید می کند.

موتور استفاده شده در این خنک کننده از نوع روتاری با توان ۰/۵ اسب می باشد.

سیستم خنک کننده آب بصورت گردشی و گاز مصرفی ۱۳۴a و کندانسور یا شبکه خنک کننده ۵ کانال می باشد.

گردش آب توسط پمپ DC-24 با حداکثر پرتاب ۱۸ متر با قطر ۱/۴ که به تناسب طول مسیر رفت و برگشت آب متغیر می باشد.

شرکت پرتونگاران امکان ساخت چیلر هایی با توان خنک کنندگی بالا جهت دستگاه های فایبر لیزر

با توان های ۳۰۰ وات و ۵۰۰ وات و ۷۵۰ وات و ۱۲۰۰ وات را داراست.

این دستگاه های خنک کننده با موتور های روتاری یا پیستونی در ابعاد مختلف و پمپ آب با توان های بالا

و فشار قابل تنظیم در حال حاضر با سفارش مشتریان تولید و عرضه میگردد.

لوازم یدکی لیزر و حکاکی

شرکت pnc Laser با تولید بیشتر قطعات یدکی لیزر و حکاکی مکانیکی و بدنه دستگاهها و با وجود واردات قطعات یدکی لیزر و حکاکی الکترونیکی و اپتیکی شامل کنترل – درایو – استپ موتور- پاور سوئچینگ – های ولتاژ – انواع تیوب لیزر – لنز وآینه – پولی تایمینگ و انواع تسمه – انواع میز دستگاه آماده ارائه خدمات به متقاضیان و خریداران دستگاههای متفرقه می باشد.

قطعات یدکی لیزر و حکاکی:

قطعات یدکی لیزر و حکاکیچیلر 5000 قطعات یدکی میز هانی کامپ Air Pump DSC00509 لنز chiller fiber

در برخی موارد تبخیر سریعتر و با شدت بالاتر لیزر لازم است بطور مثال در سوراخکاری سرامیک بدلیل شکننده بودن آن نمیتوان از ابزاری مانند مته ها استفاده کرد در حالی که با لیزر میتوان حفره هایی با قطرهای مختلف و بسیار دقیق در آن ایجاد کرد نمونه این خدمات در صنعت میکرو الکترونیک بعنوان عایقهای الکتریکی قابل ارائه است.

در مواردی دیگر با استفاده از پرتو در مسیری مستقیم و برگشت آن میتوان اندازه گیری های بسیار دقیق انجام داد که در نقشه برداری های ساختمانها و تونل ها و راه سازی و مناطق ناهموار بسیار کاربرد دارد ودر این روش امکان نقشه برداری سریع و آسان از فواصل دور و نزدیک با ضریب دقت بسیار بالا در تعین زوایا وغیره وجود دارد.

مختلف یا فلزات مشابه توسط پرتو لیزر انجام میگیرد که بعنوان مثال میتوان از صنایع ساخت بدنه کشتی های بزرگ وکوچک ویا در ساخت بردهای الکترونیکی اشاره کرد . البته در برشکاری فلزات بسیاری از گازهای مختلف به کمک لیزر آمده ونقش بسیار مهمی را در تسهیل کردن امر برش فلزات بازی میکنند که از جمله آنها میتوان به گاز اکسیژن اشاره کرد که از گداختگی فلزات وتجمع گازهای مخرب در محل برش جلوگیری میکند تا امر برشکاری سریعتر و با کیفیت بالا انجام پذیرد.

در لیزرهای با شدت بالاتر و قدرتمندتر ذوب فلزات رخ میدهد که کاربردهای دیگری مانند جوشکاری تلفیقی دو فلز.

هسته های ولتاژ Belt Driver Mainboard mechanics Panel power-02 product-04 stepping motor mechanics IMG_1709stepping motor vagonet استپ موتور بسته بندی دستگاه تیوب لیزر RF تیوب لیزر ارزان قیمت تیوب لیزر کنترل لنز وآینه لنز مکانیک 1 مکانیک بلبرینگی مکانیک قدیمی مکانیک کامل نازل 1 نازل 2 نازل برش فلزات های ولتاژ

 


دستگاه برش لیزر