دریافت راهنمایی :
88309276
۰۲۱

"شرکت پرتو پدیده رایمون"

شرکت پرتو پدیده رایمون به نام تجاری PNC LASER از سال 1386 تا کنون در زمینه دستگاه های برش و حکاکی لیزری فعالیت دارد.در حال حاضر شرکت با تأسیس کارخانه در شهرک صنعتی اشتهارد ضمن واردات قطعات و مواد اولیه و دستگاههای خاص و تولید ماشین آلات سبک و سنگین برش و لایه برداری لیزر پذیرای خدمات برش و حکاکی بر روی انواع متریال از طرف مشتریان میباشد.

امروزه شرکت پرتو پدیده رایمون دستگاههای متنوعی با ابزار برش لیزر ارائه می نماید که جهت اصناف و صنایع طراحی و تولید میگردند ارائه خدمات پس از فروش مناسب و گارانتی در خور محصولات از اهداف اصلی شرکت میباشند.قرارگیری کارخانه در مسیر ترانزیتی شرق به غرب امکان دسترسی آسان و ارسال محصولات به کلیه بازارهای هدف را تسهیل نموده است. همچنین ایجاد دفتر مرکزی در تهران باعث گردیده مشتریان از سراسر کشور به راحتی بتوانند جهت بازدید و تست دستگاهها و تامین قطعات مورد نیاز خود اقدام نمایند.

ماندگاری و طول عمر دستگاهها رابطه مستقیمی با قطعات معرفی در آنها دارد. از تولید و واردات قطعات با کیفیت و استانداردهای بین المللی و عمر طولانی و سازگار با نیازهای بازار باعث تضمین سودآوری و خرابی پایین دستگاههای تولیدی می شود که مهمترین اهداف شرکت رایمون لیزر است.استفاده از تیوب لیزرهای بادوام و ایمن باعث بهبود مصرف انرژی دستگاه و کارایی بیشتر ماشین می گردد.شرکت در محصولات لیزر co2 از تیوب لیزر reci با طول عمر 10,000 ساعت استفاده می کند، تیوپ لیزر از مهمترین قطعات تشکیل دهنده دستگاه های برش لیزر می باشد.

همچنین ارائه آموزشهای لازم در خصوص بکارگیری لیزر و آموزش الزامات قانونی بهداشت و ایمنی شغلی و نرم افزارهای جانبی و نگهداری دستگاهها از دیگر اهداف ما بوده است و این باعث بهینه سازی فرآیند کار با لیزر می گردد.از دیگر اهداف، تعهدات اجتماعی شرکت در خصوص مشتریان و شرکای تجاری می باشد. شرکت رایمون سعی کرده است در فروش و ارائه خدمات پس از فروش حقوق مشتری را رعایت نموده و با سامانه sms و 24 ساعته پاسخگویی نیازهای مشتریان شود.شرکت پرتو پدیده رایمون برای رشد و توسعه و پایداری کسب و کار در راستای مسئولیت شرکت تلاش می کند انصاف و صداقت را با در نظر گرفتن منافع مشتریان تا حد امکان رعایت نموده و روابط تجاری میان خود و مشتریان را صمیمی و دوستانه نماید.

 

 

 
فروشگاه
علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من